zBOŽÍ 67, Úbislavice, 509 01    +420 777 920 380

O MNĚ

Jsem puntičkář a

perfekcionalista,…

…což se promítá ve

věcech, co dělám.

Vystudoval jsem v elektro-energetika a posléze vysokou školu na „IT specialistu“. Kromě zálib v elektrotechnice a počítačích jsem si už od dětství maloval domy a snil, jak si jednou postavím ten svůj. V okamžiku, kdy k tomu došlo, jsem měl již za sebou vestavbu podkroví domu u rodičů. Během realizace našeho domu jsem si uvědomil, že práce se dřevem a stavba domu vůbec, mi přináší velkou radost. Protože jsem nebyl ochoten akceptovat přístup a přemrštěnou cenu dodavatelů, musel jsem pojmout spoustu dovedností a řemesel, abych sám provedl práci, tak jak bylo potřeba. Z této zkušenosti dnes čerpám v komplexním přístupu ke stavbám.
Při jednáních s dodavateli, hledání nejlepšího řešení pro aktuální stavbu, také naplno využívám i své nabyté zkušenosti z předchozích zaměstnání. Jako stavitel potřebuji být zároveň i dobrým manažerem.
Na stavění mě těší jeho smysluplnost a mám radost z přidané hodnoty, kterou vnáším do staveb. Uvědomuji si, jak je kvalitní bydlení důležité a jak moc zasahuje do osudu každého člověka. Nespokojuji se s polovičatou prací a snažím se při každé stavbě ze sebe vydat maximum a využít všechny svoje schopnosti, znalosti a zkušenosti. Do své snahy zapojuji i zvýšenou ohleduplnost k životnímu prostředí během stavby a jejího užívání.
V současnosti se hodně zaměřuji na větší využívání obnovitelných zdrojů jak pro klienty, tak doma. Topíme akumulační finskou pecí, máme osazen standardní fotovoltaický systém. Experimentuji s ostrovním elektrickým systémem s větrnou turbínou se svislou osou otáčení, fotovoltaickým zastřešením terasy, záložním generátorem na rostlinný olej apod. 
Bude mi ctí přispět svým dílem ke vzniku Vašeho nového šťastného domova.

Petr Škvor

stavitel

NAŠI DODAVATELÉ

Osoby a firmy se kterými spolupracujeme

Feng-Shui

Dana Škvorová

Vykročení do života

Romana Milotová

Grania

Kořenové čistírny odpadních vod

Gemtec Technology, s.r.o.

Tepelná čerpadla a klimatizace