zBOŽÍ 67, Úbislavice, 509 01    +420 777 920 380

STAVTE S RADOSTÍ, DELEGUJTE STAROSTI

VIZUALIZACE PROJEKTU A 3D MODELACE

Nedokážete si představit, jak bude dům vypadat? Chcete mít možnost si virtuálně stoupnout do vašeho obýváku, ještě než bude postaven?

co nabízím

Vytvoření prostorového 3D modelu budoucí stavby podle předložené výkresové dokumentace. Model lze připravit jak z projektu k ohlášení stavby, tak i z architektonické studie.

co získáte

Lepší představu o budoucí stavbě, o jejím vzhledu, umístění a orientaci. Budete mít možnost přizpůsobit barvy a případně i velikosti.

součinnost

Je potřeba poskytnotu vstupní výkresovou dokumentaci. Vaše požadavky na nábytek a zařizovací předměty apod.

V případě, že si nejste jisti výstupem od projektanta, respektive si nedovedete budoucí dům v prostoru představit, je vhodné investovat do vypracování 3D vizualizace domu. Z klasického 2D projektu není mnohdy vše patrné, výsledek pak nemusí korespondovat s vašimi očekáváními. 3D vizualizace vám dá možnost navštívit váš dům ještě předtím, než bude postaven.

Služba spočívá ve tvorbě půdorysů a 3D modelu domu. Díky 3D modelu si můžete udělat lepší představu o návrhu, který dodává projektant na (2D) vytištěných výkresech. Po virtuální procházce budoucím domem lze provádět ještě drobné úpravy návrhu, doladit nuance, navrhovat barvy, umístění nábytku apod. Je tak možno minimalizovat dodatečné stavební úpravy, protože ne vše si lze dobře představit, když se díváte jen na výkres.

Výstupem je prostorový virtuální model (3D) ve formátu (přípona SKP) Google SketchUp. Program SketchUp je možné získat i zdarma v časově omezené verzi, takže nemusíte investovat další prostředky. Alternativně můžeme připravit exporty do obrázků (formát JPG) nebo do CAD formátu (připona DWG), jako podklad pro další spolupráci s projektantem.

FAQ (ČKD)

Často kladené dotazy a jejich odpovědi.

Ano.
Vizualizaci připravuji v programu SketchUp. Tato aplikace je volně ke stažení v shareware verzi (na měsíc časově omezená 100% funkce). Vymodelovaný objekt obdržíte po dokončení vizualizace. V něm si pak můžete sami měnit barvy, textury povrchů či dokonce rozměry apod.

CENA

3D modelace a vizualizace je honorována 500Kč/ hod a je podložena výkazem provedených prací. V případě výjezdu jsou náklady na cestu kalkulovány samostatně. Jsme plátci DPH, ceny jsou uvedeny bez DPH.