zBOŽÍ 67, Úbislavice, 509 01    +420 777 920 380

STAVEBNÍ NÁŘADÍ A STROJE

PŮJČOVNA NÁŘADÍ

K efektivnímu stavění je potřeba mít i adekvátní nářadí. Když nemáte vlastní, můžete využít jeho zapůjčení. Zde jsou v nabídce k zapůjčení šikovné stroje a nářadí, které často nejsou k dispozici, nebo se vůbec nepůjčují.

co nabízím

Plně funkční stroje a nářadí. Pokud potřebujete, provedeme vaše seznámení a zaučení pro jeho bezpečné a efektivní využití.

co získáte

Bezproblémové, neopotřebované a plně funkční zařízení. Možnost jeho rezervace v předstihu. Pomoc při řešení problémů.

součinnost

Zařízení je potřeba během provozu udržovat. Před vrácením je potřeba provést jeho očištění a uvedení do původního stavu.

Při zapůjčení stroje mi potvrzujete, že s daným nářadím umíte zacházet. V případě, že tomu tak není, je potřeba, aby nájemce absolvoval proškolení pro práci s daným zařízením. Při práce je zapotřebí používat adekvátní bezpečnostní a ochranné pomůcky. Pronajímatel se zříká odpovědnosti za způsobené škody na zdraví, majetku a zapůjčeném nářadí.

FAQ (ČKD)

Často kladené dotazy a jejich odpovědi.

Kontaktujte mě emailem a nebo telefonicky s požadavkem na zapůjčení pro konkrétní nářadí.

Dojde-li k poškození, poruše a nebo dokonce ztrátě nářadí, neprodleně mě kontaktujte. Dohodneme se na dalším postupu. Dojde-li k odcizení zapůjčeného nářadí či stroje, nejprve neprodleně kontaktujte Policii a následně také mě. Doporučuji, aby měl nájemce sjednané pojištění odpovědnosti u své pojišťovny, pojištění, které se vztahuje i na zapůjčení nářadí a strojů.

CENA

Stroje a nářadí půjčuji na jeden a více dní. Cena uvedená u konkrétního kusu je uvedena za den, při zapůjčení na 4 a více dní je cena individuální. Uvedená akontace je jistina z důvodu řešení oprav, umytí či jiných problémů. Jsem plátce DPH, ceny jsou uvedeny s DPH.

SEZNAM NÁŘADÍ