STAVTE S RADOSTÍ, DELEGUJTE STAROSTI

METODICKÉ VEDENÍ SVÉPOMOCÍ REALIZOVANÉ STAVBY

Spolupráce, poradenství a pomoc při svépomocí realizaci vaší stavby.

co nabízíme

Pomocnou ruku při vašem stavění svépomocí. Osobní účast na stavbě, řešení nezdokumentovaných detailů, pomoc s výběrem materiálů a dodavatelů.

co získáte

Osobu, na kterou se můžete obracet při nejasnostech a nejistotě v provádění stavby. Budete mít technickou oporu a případně i vedení.

součinnost

Klient je zde aktivní pracovník, snaží dodržovat dohodnuté postupy a termíny ke zdárnému dokončení stavby.

“První dům stavíme pro nepřítele, druhý pro přítele, třetí pro nás.” …sice se to jen říká, ale pravda je velmi blízko. Skutečně teprve až tak u třetího domu má stavebník jasnou představu, jak jej postavit, na co nesmí zapomenout, čemu se vyhnout a jak vše optimalizovat při požadované ceně. Ne každý však chce stavět několik domů, aby nakonec ten jeho byl přesně podle představ.
Jelikož jsem tímto již prošel, nabízím vám svoji zkušenost a znalost jako přidanou hodnotu k vaší pracovní síle.

Konkrétní podoba spolupráce se liší pro každou realizaci. Ne každý má totiž stejné možnosti a schopnosti. Ve výsledku se pak mohou kombinovat i další služby, kdy spolupracuji na návrhu či realizuji subdodávku tam, kde dovednost stavebníka svépomocí končí.

Také přikládám pomocnou ruku při návrhu pro svépomocnou výrobu pro využití alternativních zdrojů energie (teplovzdušné/ teplovodní solární panely, výměníky, práce s fotovoltaikou, recyklace použitých vod,…).

Můžeme společně projít STUDIÍ, návrhem konstrukce a následně takto spolupracovat na realizaci vašeho snu.

FAQ (ČKD)

Často kladené dotazy a jejich odpovědi.

Mohu, ale nebude to tak jednoduché a s občasnou cestou na stavbu budu muset počítat.

Věnujeme se hlavně dřevostavbám, v tom je naše “síla”. Ale i zděné domy mají dřevěný krov a často vestavěné podkroví a to již spadá do naší oblasti zájmu a podpory.

Budeme rádi, když to půjde a pomůžeme. Bude záležet o jaký typ kosntrukce se jedná a jaké je časové vytížení.