O NÁS

Jsme parta stavebníků – od 28 do 53 let. Prošli jsme různými profesemi, abychom zjistili, že máme rádi práci se dřevem, těší nás, když něco nového vzniká. Obrátit se na nás tedy můžete s celou stavbou, ale i jen s tím, na co si netroufáte – ať už jde o založení stavby, dřevěnou konstrukci či elektroinstalaci …

To samé platí i pro přípravnou fázi! Společně s Vámi navrhneme dům, do nějž vtiskneme vaši “stopu” i naši dovednost. Typové domky u nás nehledejte, každá realizace je individuální a pro klienta na míru a precizně připravenou zakázkou.
Jsme šťastní, že nám na pracovišti místo klimatizace šumí stromy, zpívají ptáci… Takže si buďte jisti, že váš dům máme rádi ještě dlouho před tím, než se do něj zamilujete i Vy…

Jsem puntičkář a

perfekcionalista,…

…což se promítá ve

věcech, co dělám.

Vystudoval jsem v elektro-energetika a posléze vysokou školu na “IT specialistu”. Kromě zálib v elektrotechnice a počítačích jsem si už od dětství maloval domy a snil, jak si jednou postavím ten svůj. V okamžiku, kdy k tomu došlo, jsem měl již za sebou vestavbu podkroví domu u rodičů. Během realizace našeho domu jsem si uvědomil, že práce se dřevem a stavba domu vůbec, mi přináší velkou radost. Protože jsem nebyl ochoten akceptovat přístup a přemrštěnou cenu dodavatelů, musel jsem pojmout spoustu dovedností a řemesel, abych sám provedl práci, tak jak bylo potřeba. Z této zkušenosti dnes čerpám v komplexním přístupu ke stavbám.
Při jednáních s dodavateli, hledání nejlepšího řešení pro aktuální stavbu, také naplno využívám i své nabyté zkušenosti z předchozích zaměstnání. Jako stavitel potřebuji být zároveň i dobrým manažerem.
Na stavění mě těší jeho smysluplnost a mám radost z přidané hodnoty, kterou vnáším do staveb. Uvědomuji si, jak je kvalitní bydlení důležité a jak moc zasahuje do osudu každého člověka. Nespokojuji se s polovičatou prací a snažím se při každé stavbě ze sebe vydat maximum a využít všechny svoje schopnosti, znalosti a zkušenosti.
V současnosti se hodně zaměřuji na větší využívání přírodních materiálů, tedy nejen ze dřeva, ale i hlíny, slámy, technického konopí, apod. Také zvýšení ohleduplnosti k našemu životnímu prostředí během stavby a jejího užívání.
Bude mi ctí přispět svým dílem ke vzniku Vašeho nového šťastného domova.

Petr Škvor

stavitel

NAŠI DODAVATELÉ

Osoby a firmy se kterými spolupracujeme

Feng-Shui

Dana Škvorová

Visimpex

Spojovací materiál

Vykročení do života

Romana Milotová

ORLIMEX

Kompozitní výztuže a vlákna do betonu

BE-PO

Betonové podlahy a potěry

Gemtec Technology, s.r.o.

Tepelná čerpadla a klimatizace

Grania

Kořenové čistírny odpadních vod