zBOŽÍ 67, Úbislavice, 509 01    +420 777 920 380

STAVTE S RADOSTÍ, DELEGUJTE STAROSTI

OPONENTURA PROJEKTU/ NÁVRHU

Je tu pro ty, kteří si nejsou jisti návrhem a dokumentací, kterou obdrželi.

co nabízím

Alternativní pohled na navrženou stavbu. Další pár očí a stavební zkušenost, která pomůže odhalit nesrovnalosti či dokonce chyby v návrhu.

co získáte

Nezávislý názor.

součinnost

Předpokladem požadavku oponentury bude nedůvěra či nejasnosti v projektové dokumentaci nebo rozpočtu. Tyto informace jsou nutným vstupem pro konkrétní zaměření.

Ne každý je technicky zdatný a plně rozumí obsahu dodaného projektu. Investor občas ne úplně důvěřuje dodavateli projektu a k tomu slouží tato oponentura.

Připravuji návrhy staveb, užívám je, několik jsem jich postavil. Můj pohled na projekt je komplexní.

Jedná se o analýzu a zhodnocení vypracovaného projektu. Navrhnu korekce a doplnění aspektů, které požadujete a v projektu nejsou zahrnuty. Tedy podpořím váš zájem o efektivní stavbu a zhodnocení vámi vložených prostředků do bydlení.
Tuto práci je nejlepší provést ještě před finalizací a úhradou projektu, tedy v rámci připomínek směrovaných k projektantovi a jeho návrhu.

Zhodnocení a upozornění může být diskutováno, alternativně zahrnuto v dokumentu (formát PDF) v rozsahu dle nutnosti a konkretizace vašeho zadání.

FAQ (ČKD)

Často kladené dotazy a jejich odpovědi.

Ano.
Pokud potřebuejte pomoct s běžnou stavbou rodinného domu, garáže apod.

CENA

Cena analýzy a oponentury je 500Kč/hod, která je podložena výkazem provedených prací. V případě výjezdu jsou kalkulovány náklady na cestu. Tato práce bývá většinou součástí práce TDI. Jsem plátce DPH, ceny jsou uvedeny bez DPH.