zBOŽÍ 67, Úbislavice, 509 01    +420 777 920 380

STAVTE S RADOSTÍ, DELEGUJTE STAROSTI

STAVBY NA KLÍČ

Stavby od základů, přes dřevěnou konstrukci až po finální povrchy fasády a interiéru.

co nabízíme

Provedení kompletní stavby od základu, přes konstrukce až po finální povrchy.

co získáte

Precizní stavebníky, na které se můžee spolehnout a nemusíte je kontrolovat. Stavbu v dohodnutém rozsahu a kvalitě.

součinnost

Přejímání uzavíraných konstrukcí a celků stavby. Specifikace materiálů a barev. Včasná úhrada faktur.

Stavby realizuji se zkušenou partou pracantů. Provádíme stavby domů, hlavních či přidružených konstrukcí dle projektové dokumentace a vlastních detailních návrhů, které maximálně eliminují chyby a zajistí provedení práce vhodnými postupy.

Zaměřujeme se na konstrukce na bázi dřeva, s využitím dalších přírodních, obnovitelných, či již recyklovaných materiálů. Nejsme extrémisté a v případě vhodnosti, kde je čistě přírodní materiál finančně nedostupný, nebo má dramaticky nižší životnost, používáme s rozumem i syntetické materiály (většinou se jedná o recykláty). Preferujeme difůzně otevřené konstrukce s použitím přírodních tepelných izolací (konopí, celulóza, alternativně i sláma).

Realizujeme nejen chaty a rodinné domy, ale i k domu přidružené stavby a konstrukce, garáže, zelené střechy, zahradní altán/ posezení, zahradní biotop/ koupací jezírko, kořenové čistírny, atd… Některé části realizujeme spolu s prověřenými dodavately.

FAQ (ČKD)

Často kladené dotazy a jejich odpovědi.

Jem možné se domluvit jen na části stavby. Naší hlavní činností jsou stavby dřevěných konstrukcí.

CENA

Cena stavby je řešena v rámci rozpočtu, který je součástí realizační smlouvy/ smlouvy o dílo. Cena je individuální a zahrnuje všechny položky dodávky obsažené ve smlouvě. Při stavbě rodinného domu s novou bytovou jednotkou je cena účtována se sníženou sazbou DPH. Jsme plátci DPH.